Cumartesi, 09 Aralık 2023
"Çevre Bilinci ve İsrafın Önlenmesi"  Konu Başlıklı Sunum Gerçekleştirildi

"Çevre Bilinci ve İsrafın Önlenmesi" Konu Başlıklı Sunum Gerçekleştirildi Öne Çıkarılmış

01 Ağustos Salı günü saat 15.00'te düzenlenen etkinlikte, Akadder ve Mozaik Kadın Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Rabia Aldemir, "Çevre Bilinci ve İsrafın Önlenmesi" başlığıyla önemli bir sunum gerçekleştirdi. Sunum, Bilimder Kitap Kahve'de ilgi gören bir katılımla gerçekleşti.

Etkinlikte, çevre bilincinin yaygınlaştırılması ve israfın önlenmesi konuları mercek altına alındı. Rabia Aldemir, çevrenin korunması ve gelecek nesillere temiz bir dünya bırakılması için toplumun her bireyinin üzerine düşen sorumlulukları vurgulayarak günlük yaşamında basit adımlarla çevre dostu davranışlar sergileyerek büyük değişimlere katkıda bulunabileceği üzerinde duruldu. Ayrıca, atık yönetimi, sürdürülebilirlik ve geri dönüşüm gibi önemli konuların da ele alındığı sunum, katılımcılar tarafından büyük ilgi gördü.

Yapılan sunumun, katılımcılarda çevre konularına olan hassasiyetin artmasına ve toplumun çevresel sorunlara karşı daha duyarlı bir tutum sergilemesine vesile oldu.

Yazar Hakkında

bulbulzade.org

"Arzın imarını ve neslin ıslahı"nı kendisine ilke edinen vakfımız 1994 yılından beri Gaziantep'te faaliyetlerine devam etmektedir...

Yorum yapın

(*) ile işaretlenmiş zorunlu alanların tümünü doldurduğunuzdan emin olun. HTML kodları kullanılamaz.

 Snow  Snow   

         Snow Snow          Snow