Cuma, 23 Şubat 2024
AKADDER yeni dönem çalıştayı yapıldı.

AKADDER yeni dönem çalıştayı yapıldı. Öne Çıkarılmış


Çalıştayın birinci gününde AKADDER Başkanı Rabia Aldemir’in açılış konuşmasıyla başlayan program; ‘Eğitim Koordinatörlüğü’, ‘Ar-Ge Koordinatörlüğü’, ‘Medya Koordinatörlüğü’ ve ‘Eke Koordinatörlüğü’ başlıklı atölye çalışmalarıyla devam etti. Gruplar halinde yapılan atölye çalışmalarında önceden belirlenen konular çerçevesinde yapılan hazırlıklara göre istişarelerde bulunularak raporlar oluşturuldu. Aile ve Kadın Derneği olarak toplumsal meselelere karşı aileyi temele alarak daha çok ortaya konması gereken gayretler üzerine mülahazalarda bulunuldu.
Atölye çalışmalarından sonra Gaziantep Kalesi çevresi ve 25 Aralık Gaziantep Savunması Kahramanlık Panoraması ve Müzesine gezi yapıldı. Çalıştayın birinci gününün sonunda Anadolu Federasyonu Yönetimi ve AKADDER temsilciliklerinden katılımla yapılan istişare toplantısı ve faaliyet bilgilendirmeleri ile sona erdi.
Çalıştayın ikinci gününde ise 4 ana başlıkla incelenen atölye çalışmalarının değerlendirilmesi yapıldı. Her atölye grubunda yapılan çalışmalar temel bakış açıları dikkate alınarak sunuldu. Dernek temsilcilerinin söz aldığı değerlendirme toplantısında önceki yılda yapılan faaliyetler hakkında bilgi verilerek yeni yılda yapılacak faaliyetlerin müzakere edilmesi ile program sona erdi.

Yazar Hakkında

bulbulzade.org

"Arzın imarını ve neslin ıslahı"nı kendisine ilke edinen vakfımız 1994 yılından beri Gaziantep'te faaliyetlerine devam etmektedir...

Yorum yapın

(*) ile işaretlenmiş zorunlu alanların tümünü doldurduğunuzdan emin olun. HTML kodları kullanılamaz.

 Snow  Snow   

         Snow Snow          Snow