Cuma, 20 Mayıs 2022
Suriyeli Kadın Gönüllüler Vakfımızı Ziyaret Etti

Suriyeli Kadın Gönüllüler Vakfımızı Ziyaret Etti Öne Çıkarılmış

Belkıs Kadın Derneği, Gaziantep Suriye Topluluğu kadın gönüllüleri ile Mozaik Kadın ve Aile Derneği gönüllüleri 27 Ekim Çarşamba günü vakfımızda bir araya geldi.

Buluşmada tanışmanın ardından Mozaik Kadın ve Aile Derneği Başkanı Rabia Aldemir, 23-26 Eylül tarihlerinde Festival Park’ta düzenlenen Hayır Çarşısı ve Sonbahar Şenliklerine Suriyeli kadın gönüllülerin katkılarından dolayı teşekkür etti. Ayrıca birlikte yapılacak projeler konusunda fikir alışverişinde bulunuldu.

Yazar Hakkında

bulbulzade.org

"Arzın imarını ve neslin ıslahı"nı kendisine ilke edinen vakfımız 1994 yılından beri Gaziantep'te faaliyetlerine devam etmektedir...

Benzer Ögeler

 • Tarık Buğra’nın Küçük Ağa kitabı tahlil edildi

  Mozaik Kadın ve Aile Derneği tarafından düzenlenen kitap tahlili programında Tarık Buğra’nın Küçük Ağa kitabı tahlil edildi.

  Moderatörlüğünü Hanife Demir’in yaptığı programda kitabın sunumunu Merve Aksoy yaptı. 12 Mart Cumartesi günü Davut Özgül Konferans Salonu’nda yapılan programa çok sayıda davetli katıldı. İnteraktif bir şekilde sunumunu gerçekleştiren Merve Aksoy, katılımcılardan gelen sorulara da yanıt verdi. Program yapılan ikramların ardından sona erdi.

   

   

   
 • Mozaikder “Diriliş Neslinin Amentüsü”nü Tahlil Etti

  Mozaik Kadın ve Aile Derneği, üstat Sezai Karakoç’un “Diriliş Neslinin Amentüsü” kitabını tahlil etti.

  Kitabın tahlili; Zehra Bora, Sümeyye Önder ve Meryem Aşkar tarafından yapıldı. 5 Şubat Cumartesi günü Davut Özgül Konferans Salonu’nda yapılan programa çok sayıda Mozaikder üyesi ve davetli katıldı. Konuşmacılar tarafından interaktif bir şekilde tahlili gerçekleştiren kitabın sunumunun ardından katılımcılardan gelen sorular yanıtlandı.

  Program yapılan ikramların ardından sona erdi.

 • Halil Cibran’ın Ermiş Kitabı Tahlil Edildi

  Mozaik Kadın ve Aile Derneği tarafından düzenlenen kitap tahlili programında Halil Cibran’ın Ermiş kitabı tahlil edildi.

  Moderatörlüğünü Tubanur Koçaslan’ın yaptığı programda kitabın sunumunu Nuray İnce yaptı. 11 Aralık Cumartesi günü Davut Özgül Konferans Salonu’nda yapılan programa çok sayıda davetli katıldı. İnteraktif bir şekilde sunumunu gerçekleştiren Nuray İnce, katılımcılardan gelen sorulara da yanıt verdi. Program yapılan ikramların ardından sona erdi.

Yorum yapın

(*) ile işaretlenmiş zorunlu alanların tümünü doldurduğunuzdan emin olun. HTML kodları kullanılamaz.

 Snow  Snow   

         Snow Snow          Snow