Cuma, 20 Mayıs 2022
Kadın Gönüllülerimize Teşekkür Organizasyonu

Kadın Gönüllülerimize Teşekkür Organizasyonu Öne Çıkarılmış

Mozaik Kadın ve Aile Derneği, vakfımızın 23-26 Eylül tarihlerinde Festival Park’ta düzenlediği Hayır Çarşısı ve Sonbahar Şenliklerinde gönüllü olarak görev alan kadınlara yönelik olarak teşekkür organizasyonu düzenledi.

Dört gün boyunca kermes alanında gönüllü olarak görev alan kadın gönüllülerin katıldığı organizasyon 29 Eylül Çarşamba günü Bülbülzade Vakfı Eğitim ve Hizmet Merkezi avlusunda yapıldı. Organizasyona Mozaik Kadın ve Aile Derneği Başkanı Rabia Aldemir, Bülbülzade Vakfı Yetim Komisyonu Başkanı Hatice Sohbet, komisyon üyeleri ve gönüllüler katıldı. Organizasyonda Hayır Çarşısı ve Sonbahar Şenliklerinde birlikte görev alan gönüllüler tek tek söz alarak duygu ve düşüncelerini dile getirdiler. Organizasyon iyi dilek temennilerle sona erdi.

Yazar Hakkında

bulbulzade.org

"Arzın imarını ve neslin ıslahı"nı kendisine ilke edinen vakfımız 1994 yılından beri Gaziantep'te faaliyetlerine devam etmektedir...

Benzer Ögeler

 • Tarık Buğra’nın Küçük Ağa kitabı tahlil edildi

  Mozaik Kadın ve Aile Derneği tarafından düzenlenen kitap tahlili programında Tarık Buğra’nın Küçük Ağa kitabı tahlil edildi.

  Moderatörlüğünü Hanife Demir’in yaptığı programda kitabın sunumunu Merve Aksoy yaptı. 12 Mart Cumartesi günü Davut Özgül Konferans Salonu’nda yapılan programa çok sayıda davetli katıldı. İnteraktif bir şekilde sunumunu gerçekleştiren Merve Aksoy, katılımcılardan gelen sorulara da yanıt verdi. Program yapılan ikramların ardından sona erdi.

   

   

   
 • Mozaikder “Diriliş Neslinin Amentüsü”nü Tahlil Etti

  Mozaik Kadın ve Aile Derneği, üstat Sezai Karakoç’un “Diriliş Neslinin Amentüsü” kitabını tahlil etti.

  Kitabın tahlili; Zehra Bora, Sümeyye Önder ve Meryem Aşkar tarafından yapıldı. 5 Şubat Cumartesi günü Davut Özgül Konferans Salonu’nda yapılan programa çok sayıda Mozaikder üyesi ve davetli katıldı. Konuşmacılar tarafından interaktif bir şekilde tahlili gerçekleştiren kitabın sunumunun ardından katılımcılardan gelen sorular yanıtlandı.

  Program yapılan ikramların ardından sona erdi.

 • Halil Cibran’ın Ermiş Kitabı Tahlil Edildi

  Mozaik Kadın ve Aile Derneği tarafından düzenlenen kitap tahlili programında Halil Cibran’ın Ermiş kitabı tahlil edildi.

  Moderatörlüğünü Tubanur Koçaslan’ın yaptığı programda kitabın sunumunu Nuray İnce yaptı. 11 Aralık Cumartesi günü Davut Özgül Konferans Salonu’nda yapılan programa çok sayıda davetli katıldı. İnteraktif bir şekilde sunumunu gerçekleştiren Nuray İnce, katılımcılardan gelen sorulara da yanıt verdi. Program yapılan ikramların ardından sona erdi.

Yorum yapın

(*) ile işaretlenmiş zorunlu alanların tümünü doldurduğunuzdan emin olun. HTML kodları kullanılamaz.

 Snow  Snow   

         Snow Snow          Snow