Bakan Kasapoğlu Vakfımızı Ziyaret Etti

Bakan Kasapoğlu Vakfımızı Ziyaret Etti Öne Çıkarılmış

Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu ve beraberindeki heyet 12 Ocak Cumartesi günü vakfımızı ziyaret ederek eğitim ve hizmet merkezimizi gezdi.

Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Gençlik ve Spor Eski Bakanı Osman Aşkın Bak, Gaziantep Valisi Davut Gül, Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, AK Parti Gaziantep Milletvekilleri Ahmet Nejat Koçer ve Mehmet Erdoğan, Şahinbey İlçe Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, Şehitkâmil İlçe Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu ve beraberindeki heyet 12 Ocak Cumartesi günü vakfımızı ziyaret etti. Bülbülzade Vakfı Başkanı Turgay Aldemir ve mütevelli heyeti tarafından karşılanan bakan Kasapoğlu’na Türk ve Suriyeli öğrenciler tarafından çiçek takdim edildi.

Ardından Bülbülzade Vakfı Eğitim ve Hizmet Merkezini gezen bakan Mehmet Muharrem Kasapoğlu, ilk önce İstikrar Spor Kulübü tesislerini gezdi. Burada İstikrar Spor Kulübü Başkanı Hüseyin Rahmi Açıkkol tarafından kulübün faaliyetleri hakkında bilgilendirilen Kasapoğlu’na Mırra Kahvesi ikram edildi. Ardından Katre Sanat Merkezinde kursları gezen ve hocalardan bilgi alan bakan Kasapoğlu, kursiyer öğrencilerle yakından ilgilenerek onlarla hasbihal etti.

Katre Sanat Merkezi’nden sonra Ortadoğu Medya İletişim Merkezi’ni geçen bakan Kasapoğlu’na Ortadoğu Medya İletişim Merkezi Genel Koordinatörü Mehmet Fatih Eminoğlu tarafından kurumun faaliyetleri hakkında bilgi verildi. Ortadoğu Medya İletişim Merkezi’nde ilk olarak Fecr Radyo’ya gelen bakan Kasapoğlu, radyonun yayınları hakkında bilgi alarak Canlı yayına konuk. Ardından Ortadoğu Medya İletişim Merkezi TV Stüdyosuna geçen Mehmet Muharrem Kasapoğlu, burada stüdyo hakkında bilgi aldı. TV stüdyosunda TRT Avaz’a çekilen Muharcirler belgeseli ve TRT Kurdî’ye çekilen Renas programı hakkında detaylı bilgiler verildi.

Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu gezinin ardından toplantı salonuna geçerek Bülbülzade Vakfı’nın çalışmalarıyla ilgili vakıf başkanı Turgay Aldemir tarafından verilen brifinge katıldı.

Yazar Hakkında

bulbulzade.org

"Arzın imarını ve neslin ıslahı"nı kendisine ilke edinen vakfımız 1994 yılından beri Gaziantep'te faaliyetlerine devam etmektedir...

Benzer Ögeler

 • Katar Hayır Kurumu’ndan Vakfımıza Ziyaret

  Katar Hayır Kurumu Başkanı Muhammed Vahid ve beraberindeki heyet 14 Mart Perşembe günü vakfımızı ziyaret etti.

  Bülbülzade Vakfı Müdürü Cumali Kaplan tarafından karşılanan heyete vakfımızın yetim çalışmaları,  eğitim çalışmaları, yardım çalışmaları hakkında bilgi verildi. Suriye’deki İyilik Okulları, basılı ve süreli yayınlar ve özellikle vakfımızın eğitim projeleri ile verdiği bilgiler Katar Hayır Kurumu Başkanı Muhammed Vahid tarafından büyük bir ilgi ile dinlendi.

  Ziyaret sonunda öğrencilere çeşitli hediyeler veren heyetle vakıf önünde hatıra fotoğrafı çekildi.

 • Adalet Bakanı Abdulhamit Gül Vakfımızı Ziyaret Etti

  Adalet Bakanı Abdulhamit Gül,  Gaziantep Valisi Davut Gül, AK Parti Gaziantep Milletvekilleri Mehmet Sait Kirazoğlu ve Müslüm Yüksel’den oluşan heyet vakfımızı ziyaret etti.

  10 Mart Cumartesi günü gerçekleştirilen ziyarette vakıf başkanımız Turgay Aldemir tarafından karşılanan Adalet Bakanı Abdulhamit Gül ve beraberindeki heyetle toplantı salonuna geçilerek heyetler halinde görüşmeye geçildi. Görüşmeye başkan yardımcımız Yunus Atilla Hamallar, yönetim kurulu üyelerimiz Mahmut Kaçmazer ve M.Hıdır Akaslan, İstikrar Spor Kulübü Başkanı Hüseyin Rahmi Açıkkol, Bilim Eğitim Kültür Araştırmaları Merkezi Başkanı Mehmet Ali Eminoğlu, Bilimder Başkanı Hamdi Keleş, AKADDER Başkanı Rabia Aldemir, Genç Anesiad, Yetim Komisyonu, Kadınlar Komisyonu, Suriye Komisyonu, Anadolu Öğrenci Birliği ve Esnaf Komisyonundan birim sorumluları katıldı.

  Görüşmede Bülbülzade Vakfı Başkanı Turgay Aldemir Adalet Bakanı Abdulhamit Gül’e; Yetim Komisyonu, Anadolu Öğrenci Birliği, Evde Karakter Eğitimi (EKE), Ortadoğu Medya İletişim Merkezi, Bilim Eğitim Kültür Araştırmaları Merkezi (BEKAM), Öğretmenler, Suriye Komisyonunun çalışmaları, basılı ve süreli yayınlarla ilgili bilgi verdi. Özellikle vakfımızın eğitim projeleri ile verdiği bilgiler bakan Abdulhamit Gül tarafından büyük bir ilgi ile dinlendi.

 • Gaziantep Valisi Davut Gül Vakfımızı Ziyaret Etti

  Gaziantep Valisi Davut Gül 7 Mart Perşembe günü vakfımızı ziyaret ederek çalışmalarımızla ilgili bilgi aldı.

  Vakıf girişinde başkanımız Turgay Aldemir tarafından karşılanan Vali Gül ile toplantı salonuna geçilerek heyet halinde görüşmeye geçildi. Görüşmeye yönetim kurulu üyelerimizden Mahmut Kaçmazer, İbrahim Özmantar, M.Hıdır Akaslan, İstikrar Spor Kulübü, Bilim Eğitim Kültür Araştırmaları Merkezi, Ortadoğu Medya İletişim Merkezi, Bilimder, Merveşehir Derneği, Yetim Komisyonu, Kadınlar Komisyonu, Suriye Komisyonu, Anadolu Öğrenci Birliği ve Esnaf Komisyonundan birim sorumluları katıldı.

  Görüşmede Bülbülzade Vakfı Başkanı Turgay Aldemir birim sorumlularını tek tek Vali Gül’e tanıtarak; Yetim Komisyonu, Anadolu Öğrenci Birliği, Evde Karakter Eğitimi (EKE), Ortadoğu Medya İletişim Merkezi, Bilim Eğitim Kültür Araştırmaları Merkezi (BEKAM), öğretmenler ve Suriye çalışmaları ve basılı ve süreli yayınlarla ilgili bilgi verdi.

  Gaziantep Valisi Davut Gül de Bülbülzade Vakfı’nın Gaziantep’te sivil toplum deyince akla ilk gelen isimlerden olduğunu belirterek çalışmalardan duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

  Bülbülzade Vakfı Başkanı Turgay Aldemir ziyaret anısına Gaziantep Valisi Davut Gül’e hediye takdiminde bulundu. Ziyaret Bülbülzade Vakfı’nın önünde çekilen hatıra fotoğrafının ardından sona erdi.

Yorum yapın

(*) ile işaretlenmiş zorunlu alanların tümünü doldurduğunuzdan emin olun. HTML kodları kullanılamaz.

logolarımız