2018’in Son Teşkilat Toplantısı Yapıldı

2018’in Son Teşkilat Toplantısı Yapıldı Öne Çıkarılmış

Bülbülzade Vakfı yönetimi tarafından dört haftada bir yapılan teşkilat toplantısı 31 Aralık Pazartesi günü yapıldı.

Bülbülzade Vakfı yönetimi tarafından dört haftada bir yapılan teşkilat toplantısı 31 Aralık Pazartesi günü vakıf merkezinde yapıldı. Toplantıya; Bülbülzade Vakfı Başkanı Turgay Aldemir, Başkan Yardımcısı Yunus Atilla Hamallar, yönetim kurulu üyeleri ve komisyon başkanları katıldı.

Toplantıda geçen ay Anadolu Öğrenci Birliği tarafından yapılan uluslararası öğrenci buluşması, mali komisyonun çalışmaları, İyilikder’in Yemen’e yardım kampanyasıyla ilgili bilgilendirmeler yapıldı. Kadın Komisyonu ve Yardım Komisyonunun çalışmalarıyla ilgili sunumlar yapıldı. Toplantıda ayrıca; komisyon ziyaretleri, birimlerin çalışmalarında senkronizasyon ve ders halkaların genel işleyişi ile ilgili değerlendirmeler yapıldı.

Yazar Hakkında

bulbulzade.org

"Arzın imarını ve neslin ıslahı"nı kendisine ilke edinen vakfımız 1994 yılından beri Gaziantep'te faaliyetlerine devam etmektedir...

Benzer Ögeler

 • Vakıf Personeli Kahvaltıda Bir Araya Geldi

  Bülbülzade Vakfı yönetimi, vakıf ve bağlı birimlerde çalışan personellerle sabah kahvaltısında bir araya geldi.

  2 ayda bir periyodik yapılan kahvaltı programı 11 Aralık Salı günü Bülbülzade Vakfı idari bina toplantı salonunda yapıldı. Kahvaltı programına; Bülbülzade Vakfı Başkanı Turgay Aldemir, Başkan Yardımcısı Yunus Atilla Hamallar, Yönetim Kurulu Üyesi İbrahim Özmantar, Bülbülzade Vakfı Müdürü Cumali Kaplan, Ortadoğu Medya İletim Merkezi Genel Koordinatörü Mehmet Fatih Eminoğlu ile Bülbülzade Vakfı Eğitim ve Hizmet Merkezi çatısı altında faaliyet gösteren, Mozaik Kadın ve Aile Derneği (Mozaikder), Bilim Eğitim Kültür Araştırmaları Merkezi (BEKAM), Katre Sanat Merkezi, Ortadoğu Medya İletim Merkezi, İyilikder Yardım Koordinasyon Merkezi ve İstikrar Spor Kulübü’nde çalışan personeller katıldı.

  Kahvaltı programında konuşan Bülbülzade Vakfı Başkanı Turgay Aldemir, ilk kuruluşundan bu güne vakfın serencamını anlattı. Aldemir, Bülbülzade Vakfı’nın amaçlarına değinerek çalışanların bu ideal doğrultusunda özveriyle çalışmalarını yürütüldüğünü dile getirdi. Personelin okuyarak sürekli kendini yenilemesi ve geliştirmesi gerektiğine değinen Aldemir, toplum içinde bu tür mekânların iyiliğin yayılması için birer ocak olduğunu, buralarda çalışmanın da iyiliğin yayılmasına katkı sağlamak için bir fırsat olduğunu sözlerine ekledi.

  Başkan Yardımcısı Yunus Atilla Hamallar ise Bülbülzade Vakfı’nın farkındalık oluşturan ameller, işler, fikirler ve yapılan türlü aktiviteleriyle şehre yöne veren bir kurum olduğunu belirterek, “aradan yıllar geçmesine rağmen hiç tanımadığınız insanlar gelip size sahip çıkabiliyor. Bu da Rabbimizin bizi bu dünyada da lütuflandırmasıdır. Sizler de bu ideale katkı sağlayan Gaziantep’deki 2 milyon nüfustan şanslı kişilersiniz. Bu ideale katkı sağlamak için bir organizasyon içinde var gücümüzle çalışmalıyız” dedi.

  Konuşmanın ardından bağlı birimlerdeki personeller söz alarak duygu ve düşüncelerini dile getirdiler.

 • Aralık Ayı Teşkilat Toplantısı Yapıldı

  Bülbülzade Vakfı Aralık ayı teşkilat toplantısı 3 Aralık Pazartesi günü Bilim Eğitim Kültür Araştırmaları Merkezi (BEKAM)’da yapıldı.

  Aylık yapılan toplantıya Bülbülzade Vakfı Başkanı Yardımcısı Yunus Atilla Hamallar, yönetim kurulu üyeleri ve komisyon başkanları katıldı.

  Toplantıda Mali Komisyon, Esnaf Komisyonu, Teknik Elemanlar Komisyonu ve Öğretmen Komisyonu’nun çalışmaları dinlendi. Ayrıca; ders halkaları, içe ve dışa dönük faaliyetler, İyilikder’in okul yardımları, Yetim Komisyonu’nun çalışmaları, BEKAM’ın haftalık ve aylık seminerleri, Suriye çalışmaları, İstikrar Spor Kulübünün çalışmaları, AÖB Ortaöğretim ve Yükseköğretim komisyonun çalışmaları müzakere edildi.

 • Nisan Ayı Teşkilat Toplantısı Yapıldı

  Bülbülzade Vakfı Teşkilat Toplantısı 9 Mart Pazartesi günü Bülbülzade Vakfı Eğitim ve Hizmet Merkezinde yapıldı.

  Aylık yapılan toplantıya Bülbülzade Vakfı Başkanı Turgay Aldemir, yönetim kurulu üyeleri ve komisyon başkanları katıldı.

  Toplantıda; Öğretmen ve Yetim Komisyonun faaliyetleri, Anadolu Buluşmaları, Kermes ve Bahar Şenlikleri, Bülbülzade Vakfı Bülteni, AKADDER’in Van’da düzenlediği “Değerler ve Desenler” Sempozyumu, İyilikder geleneksel Ramazan yardımları, Ramazan iftarları, infak ve zekat çalışmaları ele alındı.

Yorum yapın

(*) ile işaretlenmiş zorunlu alanların tümünü doldurduğunuzdan emin olun. HTML kodları kullanılamaz.

logolarımız