Ramazan Kayan’dan Okul Temsilcilerine Tavsiyeler

Ramazan Kayan’dan Okul Temsilcilerine Tavsiyeler Öne Çıkarılmış

Anadolu Platformu Yüksek İstişare Kurulu Üyesi Ramazan Kayan, Anadolu Öğrenci Birliği Gaziantep Şubesi Ortaöğretim Birimi okul temsilcileri ile bir araya gelerek çeşitli tavsiyelerde bulundu.

Anadolu Platformu Yüksek İstişare Kurulu Üyesi Ramazan Kayan, 28 Aralık Cuma günü Anadolu Öğrenci Birliği Gaziantep Şubesi Ortaöğretim Birimi okul temsilcileri ile bir araya gelerek öğrencilerle hasbihal etti. Bülbülzade Vakfında gerçekleştirilen hasbihale 25 okul temsilcisi katıldı. Bülbülzade Vakfı Başkanı Turgay Aldemir ve AÖB Ortaöğretim Birim yöneticilerinin de katıldığı hasbihalde Ramazan Kayan öğrencilerle muhabbet ederek onlara çeşitli tavsiyelerde bulundu.

Yazar Hakkında

bulbulzade.org

"Arzın imarını ve neslin ıslahı"nı kendisine ilke edinen vakfımız 1994 yılından beri Gaziantep'te faaliyetlerine devam etmektedir...

Benzer Ögeler

 • AÖB’den Sezai Karakoç'u Tanıma Programı

  Anadolu Öğrenci Birliği Gaziantep Şubesi Ortaöğretim Birimi şair ve yazar Sezai Karakoç’u tanıma programı düzenledi.

  8 Aralık Cumartesi günü Gaziantep Üniversitesi kampüsü içerisinde bulunan Büyükşehir Belediyesi Kültür Merkezi yapılan programa AÖB Ortaöğretim Birimi yetkilileri, semt derneklerinden; Bilimder, Fidander, Merveşehir Derneği, Semti İbrahimli Derneği ve sosyal tesislerden 100’ün üzerinde kız öğrenci katıldı.

  Programda Sezai Karakoç’un otobiyografisi, fikirleri ile beş kitabı tanıtıldı ve beş şiiri okundu.

  Programda Karakoç’un; Yitik Cennet, Diriliş Neslinin Amentüsü, Makamda, Var Olma Savaşı, Çağ ve İlham kitapları tanıtıldı. Ayrıca öğrenciler tarafından; Batış, Hazırla Kırk Saat, Mona Roza, Balkon, Kader şiirleri seslendirildi. Salondakilerin büyük beğeni ile takip ettiği program okunan şiirlerin ardından sona erdi.

 • Merveşehir Derneği Ortaöğretim Biriminden Vakfımıza Ziyaret

  Merveşehir Derneği eğitimcileri ve öğrencilerinden oluşan heyet 10 Kasım Cumartesi günü vakfımızı ziyaret etti.

  Vakfımızın semt derneklerinden Merveşehir Derneği ortaöğretim birimi eğitimcileri ve öğrencilerinden oluşan heyet 10 Kasım Cumartesi günü vakfımızı ziyaret etti. Yaklaşık 50 kişiden oluşan kafile ilk olarak Bülbülzade Vakfı Eğitim ve Hizmet Merkezini gezdi. Ardından vakfımızın çalışmalarıyla ilgili bilgi aldı. İstikrar Spor Kulübünde sportif etkinliklere katılan öğrenciler daha sonra beraber oyunlar oynayarak doyasıya eğlendi. Öğrenciler ve eğitimciler vakfımızda onurlarına verilen öğle yemeğine de katıldılar.

  Ziyaret vakfımızın önünde çekilen hatıra fotoğrafının ardından sona erdi.

 • AÖB Ortaöğretim Pikniği Yapıldı

  Anadolu Öğrenci Birliği Gaziantep Şubesi Ortaöğretim Birimi tarafından 29 Nisan Pazar günü ortaöğretim öğrencilerine yönelik piknik düzenlendi.

  AÖB Gaziantep Şubesi Ortaöğretim Birimi tarafından Dülükbaba Tabiat Parkında düzenlenen pikniğe 350 öğrenci ve 30 eğitimci katıldı. Meal yarışmasının ardından düzenlenen pikniğe semt derneklerinden Bilimder, Fidander ve Merveşehir Derneğinden öğrenciler ve eğitimciler de katıldı.

  Piknikte; yumurta yarışması, çuval yarışması ve halat çekme oyunlarında kıyasıya rekabet eden öğrenciler dolu dolu bir gün geçirerek doyasıya eğlendi.

  Ortaöğretim pikniği, toplu hatıra fotoğrafı çekiminin ardından sona erdi.

Yorum yapın

(*) ile işaretlenmiş zorunlu alanların tümünü doldurduğunuzdan emin olun. HTML kodları kullanılamaz.