Yetim Annelerin Sinema Sevinci

Yetim Annelerin Sinema Sevinci Öne Çıkarılmış

Bülbülzade Vakfı Yetim Komisyonu, 85 yetim annesi ile beraber sinema etkinliği düzenledi.

Bülbülzade Vakfı Yetim Komisyonu 85 yetim annesinin katılımı ile 22 Aralık Cumartesi günü sinema etkinliği düzenledi. Yetim Komisyonu üyeleri ile beraber Şampiyon filmini izleyen annelerin mutluluğu görülmeye değerdi.

Konuyla ilgili bir açıklama yapan Bülbülzade Vakfı Yetim Komisyonu Başkanı Hatice Sohbet; “Bugün 85 yetim anne ile beraber sinemaya gittik. Yetim annelerimizi bir nebze de olsa gündelik streslerinden uzaklaşıp rahatlamak için böyle bir etkinlik düzenledik. Sinema etkinliğinden çok memnun kalan birçok yetim annemiz hayatlarında ilk kez vakıf vesilesi ile sinemaya geldiklerini söylediler” dedi.

Hatice Sohbet, Yetim Komisyonu olarak yetim ailelere yönelik etkinliklerin artarak devam edeceğini sözlerine ekledi.

Yazar Hakkında

bulbulzade.org

"Arzın imarını ve neslin ıslahı"nı kendisine ilke edinen vakfımız 1994 yılından beri Gaziantep'te faaliyetlerine devam etmektedir...

Benzer Ögeler

 • Haftalık Yetim Aile Ziyaretlerimiz Devam Ediyor

  Bülbülzade Vakfı Yetim Komisyonu’nun haftalık olarak düzenlediği yetim aile ziyaretlerinde bu hafta 4 aile evlerinde ziyaret edildi.

  Bülbülzade Vakfı Yetim Komisyonu gönüllüleri tarafından 13 Mart Çarşamba günü gerçekleştirilen ziyaretlerde ilimiz Mimar Sinan Mahallesi, Yukarıbayır ve Hoşgör Mahallelerinde ikamet eden 4 yetim aile evlerinde ziyaret ederek maddi-manevi destekte bulunuldu.

  Ziyaretlerde kutsal emanetlerimiz olan yetimler ve aileleriyle hasbihal eden Yetim Komisyonu gönüllüleri, yetimlere çeşitli hediyeler verdi. Ziyarette ailelere gıda, kahvaltılık ve temizlik paketleri de götürüldü.

 • Yetim Öğrenciler Kahvaltı Programında Buluştu

  Bülbülzade Vakfı Yetim Komisyonu 50 yetim öğrenci ve onlara değerler eğitimi veren 20 üniversite öğrencisiyle kahvaltı programında bir araya geldi.

  Bülbülzade Vakfı Yetim Komisyonu’nun 2 Mart Cumartesi günü düzenlediği etkinlikte hayırsever bir ailemizin katkılarıyla 50 yetim öğrenciye ve onlara hafta sonları değerler eğitimi veren 20 üniversite öğrencisi kahvaltı programında bir araya geldi. Bülbülzade Vakfı Davut Özgül Konferans Salonunda düzenlenen kahvaltı programına Yetim Komisyonu Başkanı Hatice Sohbet, komisyon üyeleri ve gönüllü aileler katıldı.

  Üniversiteden ağabeyleri ve ablalarıyla beraber kahvaltı yapan yetim öğrenciler daha sonra hafta sonları katıldıkları değerler eğitimi ve akademik destek eğitimlerine devam ettiler.

 • Yetim Ailelere Uzanan Kardeşlik Köprüsü

  Bülbülzade Vakfı Yetim Komisyonu haftalık yetim aile ziyaretleri kapsamında iki aileyi ziyaret maddi-manevi destekte bulundu.

  Bülbülzade Vakfı Yetim Komisyonu kardeşlik köprüsü projesi kapsamında iki yetim aileyi ziyaret ederek maddi-manevi destekte bulundu. İyilikder Gaziantep Şubesi işbirliği ile yapılan ziyaretler 19 Şubat Salı günü gerçekleştirildi. İyilikder ve Yetim Komisyonundan gönüllülerin katıldığı ziyaret ilimiz Çıksorut ve Yeni Mahallede bulunan iki yetim aileye gerçekleştirildi. Ziyarette kutsal emanetlerimiz olan yetimlere çeşitli hediyeler verip onlarla oyunlar oynayan iyilik elçileri ailelere de gıda ve ihtiyaç malzemelerinden oluşan paketler gördü.

  İyilikder Gaziantep’te her ay 150 yetim aileye düzenli olarak yardımda bulunuyor.

Yorum yapın

(*) ile işaretlenmiş zorunlu alanların tümünü doldurduğunuzdan emin olun. HTML kodları kullanılamaz.

logolarımız