Cuma, 08 Aralık 2023
Gaziantep Anadolu Öğrenci Birliği İftar Programını Gerçekleştirdi

Gaziantep Anadolu Öğrenci Birliği İftar Programını Gerçekleştirdi Öne Çıkarılmış

Gaziantep Anadolu Öğrenci Birliği tarafından organize edilen iftar programı 5 Nisan Çarşamba günü Vakıf Merkezimizde gerçekleştirildi.

Program Kur’an Kerim tilavetiyle başlayarak selamlama konuşmalarıyla devam etti.

Selamlama konuşması yapan Şehadet Gerçek, “Kıymetli Kardeşlerim, hepiniz hoş geldiniz. Allah’ın rahmeti ve bereketi hepimizin üzerine olsun. Bülbülzade vakfı üniversite komisyonu Anadolu öğrenci birliği Gaziantep‘in düzenlemiş olduğu iftar yemeğinde buluştuk. Yaşadığımız bu büyük felaket sonrasında sadece binaların değil ruhlarımızın da çöktüğüne şahitlik ediyoruz. Birbirimize daha çok ihtiyacı olduğuna, daha çok umuda ihtiyacı olduğuna şahitlik ediyoruz. Bu zor günlerin ardından gelen ramazanı hepimize hayır ve huzur getirmesini diliyorum. Vefat eden kardeşlerimize rahmet, yaralı kardeşlerimize şifa diliyoruz. Yeryüzüne ve kalplerimize huzur ve sakinlik diliyoruz. Bu güzel akşamda bu güzel iftarda sizler ile buluşmak çok güzel hepinize tek tek teşekkür ediyorum. İştirak ettiğiniz için adımlarınız sevaptan sayılsın inşallah. Güzel sofralarda, cennet sofralarında buluşmak umuduyla hepinize teşekkür ederim” ifadelerini kullandı.

Öğrencilerin birbirleriyle hasbihal yaptığı iftar programı dualarla sona erdi.


Ortam

Yazar Hakkında

bulbulzade.org

"Arzın imarını ve neslin ıslahı"nı kendisine ilke edinen vakfımız 1994 yılından beri Gaziantep'te faaliyetlerine devam etmektedir...

Yorum yapın

(*) ile işaretlenmiş zorunlu alanların tümünü doldurduğunuzdan emin olun. HTML kodları kullanılamaz.

 Snow  Snow   

         Snow Snow          Snow