Cuma, 08 Aralık 2023
İdari Koordinasyon Toplantısı Gerçekleştirildi

İdari Koordinasyon Toplantısı Gerçekleştirildi Öne Çıkarılmış

Bülbülzade Vakfı, idari koordinasyon toplantısı 16 Ekim Pazartesi günü Vakıf Merkezi'nde gerçekleştirildi.
Vakıf birim üyelerinin katılımıyla düzenlenen toplantıda, vakıf çalışmalarının değerlendirilmesi ve gelecek döneme yönelik planlamalar yapıldı.
Toplantıda, Vakfın bünyesinde yer alan birimler ve personeller, kendi çalışmaları hakkında detaylı bilgi sundu. İdari işler, yapılan çalışmalar ve gerçekleştirilen faaliyetler kapsamlı bir şekilde gözden geçirilerek başarılı yönler tespit edildi. Aynı zamanda, iyileştirme ve geliştirme alanlarında yeni stratejilerin belirlenmesi için yoğun müzakereler yapıldı.
Yeni döneme dair yapılan görüşmelerde, gelecek dönemde düzenlenecek olan faaliyetler üzerinde ayrıntılı olarak konuşuldu. Vakıfın misyonu doğrultusunda, topluma katkı sağlamayı hedefleyen etkinliklerin planlaması ve uygulanması için çeşitli fikirler ortaya atıldı. Vakfın sosyal sorumluluk projeleri, eğitim faaliyetleri ve diğer alanlardaki çalışmaları için güçlü bir temel oluşturacak stratejiler belirlendi.

Yazar Hakkında

bulbulzade.org

"Arzın imarını ve neslin ıslahı"nı kendisine ilke edinen vakfımız 1994 yılından beri Gaziantep'te faaliyetlerine devam etmektedir...

Yorum yapın

(*) ile işaretlenmiş zorunlu alanların tümünü doldurduğunuzdan emin olun. HTML kodları kullanılamaz.

 Snow  Snow   

         Snow Snow          Snow