Cuma, 08 Aralık 2023
ESC Gönüllüleri Faaliyetlerine Devam Ediyor

ESC Gönüllüleri Faaliyetlerine Devam Ediyor Öne Çıkarılmış

Türkiye Ulusal Ajansı'nın desteklediği ESC51 projesi kapsamında, Bülbülzade Vakfı ve BEKAM bünyesinde bulunan uluslararası gönüllüler, çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Proje kapsamında, gönüllüler İngilizce, Rusça, İtalyanca, Rubik Küp ve Satranç kursları düzenleyerek ilgilenenlere eğitim veriyorlar. Bunun beraberinde radyo programları düzenleyerek ağırladıkları konuklarla Gaziantep'in kültürel zenginliklerini ve mirası hakkında keyifli sohbetlere imza atıyorlar.
Gönüllüler, aynı zamanda kültürel etkinliklerle de Gaziantep'in tarihini ve kültürünü tanıma fırsatı buluyorlar. Şehrin önemli tarihi ve kültürel mekanlarını ziyaret eden gönüllüler, Gaziantep'in zengin kültürel mirasını yakından keşfediyorlar.
Proje, uluslararası iş birliği ve kültürel alışverişin önemli bir örneği olup, Uluslararası gönüllülerin bu çaba ve katkıları, hem eğitim hem de kültürel alanda olumlu etkiler yaratıyor, aynı zamanda uluslararası ilişkilerin gelişmesine de katkıda bulunuyor.

 


Ortam

Yazar Hakkında

bulbulzade.org

"Arzın imarını ve neslin ıslahı"nı kendisine ilke edinen vakfımız 1994 yılından beri Gaziantep'te faaliyetlerine devam etmektedir...

Yorum yapın

(*) ile işaretlenmiş zorunlu alanların tümünü doldurduğunuzdan emin olun. HTML kodları kullanılamaz.

 Snow  Snow   

         Snow Snow          Snow