Cuma, 08 Aralık 2023
İslahiye'de Çocuklara Yönelik Eğitimlerimiz Devam Ediyor

İslahiye'de Çocuklara Yönelik Eğitimlerimiz Devam Ediyor Öne Çıkarılmış

Depremin etkilenen bölgelerinde olan İslahiye’de gönüllülerimiz, her gün çocuklara yönelik düzenli olarak etkinlikler düzenlenip eğitimler vermeye devam ediyor.
Bülbülzade Vakfı olarak depremin ilk gününden beri sahada gönüllülerimiz ile birlikte deprem bölgesindeki vatandaşlarımızın ve çocuklarımızın ihtiyaçlarını giderdik. Yapılan maddi ve ayni yardımların yanı sıra psiko-sosyal desteklerimiz, kadınlara yönelik hasbihal ve çocukların eğitimleri ile de ilgilenmeyi ihmal etmedik.
İslahiye konteyner ve çadır kentlerde bulunan çocuklarımıza resim, satranç, futbol, akıl oyunları, origami, Esmâü’l Hüsna dersleri ve çeşitli oyun aktiviteleri yapılmaya devam ediliyor. Yapılan faaliyetler ile çocukların eğitimden geri kalmamalarını ve olumsuz anılarını unutmaya yardımcı oluyor. Ayrıca her gün vatandaşlarımızın ihtiyacı olan malzemeleri not alarak diğer gün teslim ediyoruz.

Yazar Hakkında

bulbulzade.org

"Arzın imarını ve neslin ıslahı"nı kendisine ilke edinen vakfımız 1994 yılından beri Gaziantep'te faaliyetlerine devam etmektedir...

Yorum yapın

(*) ile işaretlenmiş zorunlu alanların tümünü doldurduğunuzdan emin olun. HTML kodları kullanılamaz.

 Snow  Snow   

         Snow Snow          Snow