Cuma, 08 Aralık 2023
ESC Projemiz Yeni Gönüllülerle Devam Ediyor

ESC Projemiz Yeni Gönüllülerle Devam Ediyor Öne Çıkarılmış

Bülbülzade Vakfı ve BEKAM (Bilim Eğitim Kültür Araştırma Merkezi) tarafından yürütülen (ESC) Projesi, yeni gelen gönüllülerle tanışma toplantısı ve gidecek olanlarla vedalaşma etkinliği düzenledi. Toplantıda, farklı ülkelerden katılan ESC gönüllüleri bir araya gelerek, projelerine olan katkılarına ve deneyimlerine veda etme fırsatı buldular.

ESC Projesi, dünyanın dört bir yanından farklı ülkelerden gelen gençleri, sosyal sorumluluk, kültürlerarası anlayış ve toplumsal farkındalık gibi değerleri geliştirebilmeleri için bir araya getiriyor. Gönüllüler, farklı alanlarda yerel projelere destek veriyor ve böylece toplumların ihtiyaçlarına doğrudan dokunma şansı elde ediyorlar.

ESC Projesi, gelecek nesillerin küresel sorunlarla ilgili daha duyarlı ve bilinçli olmalarını teşvik etmeyi hedefliyor. Gönüllüler, bu deneyim sayesinde sadece kişisel gelişimlerine katkı sağlamakla kalmıyor, aynı zamanda uluslararası arenada barış ve iş birliği mesajları iletilmesine de destek oluyorlar.

Yeni gelen ESC gönüllülerimiz toplantı sonrası Vakıf merkezimizi ve Ortadoğu Medya İletişim Merkezini gezerek yapılan çalışmalarımız hakkında bilgiler aldı.

Yazar Hakkında

bulbulzade.org

"Arzın imarını ve neslin ıslahı"nı kendisine ilke edinen vakfımız 1994 yılından beri Gaziantep'te faaliyetlerine devam etmektedir...

Yorum yapın

(*) ile işaretlenmiş zorunlu alanların tümünü doldurduğunuzdan emin olun. HTML kodları kullanılamaz.

 Snow  Snow   

         Snow Snow          Snow