Cuma, 08 Aralık 2023
Şafak Radyo'da Yaz Okuluna Yönelik Öğrenci Programı Yapıldı

Şafak Radyo'da Yaz Okuluna Yönelik Öğrenci Programı Yapıldı Öne Çıkarılmış

Şafak Radyo, yaz aylarında yaz okulumuza katılan öğrencilerle özel bir program düzenleyerek yaz okulu deneyimlerini ve eğitim faaliyetler değerlendirildi. Yaz okulunda yapılan etkinlikler, verilen eğitimler ve öğrencilerin deneyimleri radyo programında konuşuldu. Program, öğrencilere yaz okulu hakkındaki düşüncelerini paylaşma ve olumlu deneyimlerini vurgulama fırsatı verdi.

Vakfımız bünyesinde faaliyet gösteren Şafak Radyo'nun stüdyosunda gerçekleşen programda, yaz okuluna katılan öğrencilerin memnuniyeti ve eğitimlerden aldıkları verim üzerinde yoğunlaşıldı. Programın sunucusu ve Yaz okulu Eğitimcisi Şüheda Uygun, öğrencileri yaz okulundan etkileyen ve geliştiren unsurları sordu. Öğrenciler, mikrofon başına geçerek kendi deneyimlerini ve hissettiklerini samimi bir şekilde paylaştılar.
Yaz okulunda düzenlenen etkinliklerin çeşitliliği ve öğrencilere sunulan eğitimlerin kalitesi, programa katılan öğrenciler tarafından olumlu şekilde vurgulandı. Öğrenciler, sosyal etkileşimlerini artıran etkinliklerin yanı sıra öğrenmeyi eğlenceli hale getiren eğitim yaklaşımlarından dolayı yaz okuluna duydukları memnuniyeti ifade etti.
Programın sunucusu, öğrencilere gelecekte düzenlenecek yaz okullarına yönelik beklentilerini ve önerilerini de sordu. Öğrenciler, daha fazla alan ve etkinlik çeşitliliği, daha interaktif ders içerikleri ve öğrenci katılımını destekleyen daha fazla atölye çalışması taleplerinde bulundu.
Şafak Radyo'da düzenlenen bu özel program, öğrencilerin katılımı ve katkılarıyla dolu dolu bir yayın olarak gerçekleşti. Yaz okulu deneyimleri ve eğitim değerlendirmeleriyle dolu olan bu radyo programı, öğrencilerin yaz tatillerini verimli bir şekilde değerlendirmelerine katkı sağladı.

Yazar Hakkında

bulbulzade.org

"Arzın imarını ve neslin ıslahı"nı kendisine ilke edinen vakfımız 1994 yılından beri Gaziantep'te faaliyetlerine devam etmektedir...

Yorum yapın

(*) ile işaretlenmiş zorunlu alanların tümünü doldurduğunuzdan emin olun. HTML kodları kullanılamaz.

 Snow  Snow   

         Snow Snow          Snow