Cuma, 08 Aralık 2023
Ortadoğu Medya Akademi Yaz Kursları Devam Ediyor

Ortadoğu Medya Akademi Yaz Kursları Devam Ediyor Öne Çıkarılmış

Ortadoğu Medya tarafından düzenlenen Yaz Okulu Medya Akademi Kursları Medya sektöründe kariyer yapmak veya mevcut becerilerini geliştirmek isteyen katılımcılara yönelik eğitimleri devam ediyor.

15 Temmuz Cumartesi günü başlayan kurslar, katılımcılara geniş bir yelpazede eğitim imkanı sunarak alanında uzman eğitmenler eşliğinde nitelikli bir öğrenme deneyimi yaşatıyor.

Fotoğrafçılık kursu, temel fotoğrafçılık prensiplerinden başlayarak katılımcılara çeşitli fotoğraf tekniklerini öğretiyor ve fotoğraf kompozisyonu becerilerini geliştirmelerine olanak tanıyor. Kurgu montaj kursu ise video düzenleme ve post prodüksiyon süreçlerini katılımcılara öğreterek onların bu alanda uzmanlaşmasına destek oluyor. Televizyon veya radyo sunuculuğu alanında yeteneklerini geliştirmek isteyenlere yönelik sunuculuk kursu, katılımcılara önemli bir fırsat sunuyor.

Bu kursların tamamen ücretsiz olarak sunulması ve medya sektöründe kariyer yapma hedefi olan bireyler için önemli bir fırsat niteliği taşıyor. Ortadoğu Medya Akademi, katılımcıların mesleki gelişimlerine katkıda bulunmak ve medya dünyasına yetkin bireyler kazandırmak adına bu eğitimleri düzenliyor.

Yaz Okulu Medya Akademi Kursları, katılımcılarına teorik bilgilerin yanı sıra pratik uygulama imkanı sunarak gerçek dünya deneyimi kazandırıyor ve medya sektörüne adım atmaya hazırlıyor. Bu heyecan verici kurslarla birlikte, geleceğin medya profesyonelleri yetişmeye devam ediyor.

Yazar Hakkında

bulbulzade.org

"Arzın imarını ve neslin ıslahı"nı kendisine ilke edinen vakfımız 1994 yılından beri Gaziantep'te faaliyetlerine devam etmektedir...

Yorum yapın

(*) ile işaretlenmiş zorunlu alanların tümünü doldurduğunuzdan emin olun. HTML kodları kullanılamaz.

 Snow  Snow   

         Snow Snow          Snow