Bu sayfayı yazdır
İşrak Gazetesi’nin 158. sayısı çıktı

İşrak Gazetesi’nin 158. sayısı çıktı

Ülkemizde; Türkçe ve Arapça olarak yayımlanan İşrak Gazetesi’nin 158. sayısı çıktı. Pandemi döneminde e-gazete olarak yayın hayatına devam eden gazetenin bu sayısında “Suriye’de Geçiş Dönemi Adaleti” manşetiyle yayında.

Türkiye’den ve Suriye’den birçok gazeteci, yazar, şair, aydın, kanaat önderi ve akademisyenin yazılarıyla katkıda bulunduğu gazetenin bu sayısında; Ahmed Mazhar Saadu,” Suriye’de Geçiş Dönemi Adaleti, Umut Var Mı?”, Ali Muhammed Şerif,” Gerçeğin Bilinmesi Haktır”, Zekeriye Melehifici,” Geçiş Dönemi Adaleti ve Uygulama Beklentileri”, Taha Kılınç,” Yeşil Işık”, Burhanettin Duran,” Erdoğan’ın İbn Haldun Üniversitesi’nde Verdiği İpucu”, Yasin Aktay,” İsrail Nereye?, Dünya Nereye?” makaleleri öne çıkıyor.
Gazetede daha birçok yazar ve şairin; şiir, deneme, öykü ve makaleleri ile Türkiye’den ve Suriye’den birçok etkinlik ve habere de yer veriliyor.

İşrak Gazetesi’nin 158. sayısını çevirim içi okumak için tıklayın

 

Yazar Hakkında

bulbulzade.org

"Arzın imarını ve neslin ıslahı"nı kendisine ilke edinen vakfımız 1994 yılından beri Gaziantep'te faaliyetlerine devam etmektedir...