Pazartesi, 27 Haziran 2022
Vakfımızdan El Bab Bölge Sorumlusu Gaziantep Vali Yardımcısı Burak Akeller'e Ziyaret

Vakfımızdan El Bab Bölge Sorumlusu Gaziantep Vali Yardımcısı Burak Akeller'e Ziyaret Öne Çıkarılmış

Suriye’deki güvenli bölgelerden bir dizi temasta bulunan Vakıf Başkanımız Turgay Aldemir ve beraberindeki heyet El Bab bölgesinden sorumlu Gaziantep Vali Yardımcısı Burak Akeller'i makamında ziyaret etti.

Gerçekleştirilen ziyarette Suriye’deki güvenli bölgelerde vakfımız tarafından gerçekleştirilen faaliyetler konuşularak karşılıklı fikir alışverişinde bulunuldu. 

Yazar Hakkında

bulbulzade.org

"Arzın imarını ve neslin ıslahı"nı kendisine ilke edinen vakfımız 1994 yılından beri Gaziantep'te faaliyetlerine devam etmektedir...

Benzer Ögeler

 • Hayır Çarşısı ve Bahar Şenliklerimiz Masal Park'ta Başladı

  Vakfımızın geleneksel olarak düzenlediği Hayır Çarşısı ve Bahar Şenlikleri bugün Masal Park’ta başladı.

  Vakfımızın pandemi öncesinde her yıl ihtiyaç sahipleri yararına geleneksel olarak düzenlediği Hayır Çarşısı ve Bahar Şenliklerimiz bu sene 3-4-5 Haziran tarihlerinde MASAL Park’ta gerçekleştirilecek. Hayır Çarşımızda; yöresel ev yemekleri, kitap, halı, ayakkabı, pasta, tatlı, döner, zücaciye, kıyafet, meşrubat ve komisyonlarımızın tanıtım stantları yer alıyor. Ayrıca canlı müzik, söyleşi, çocuk etkinlikleri de yer alıyor.

  Anadolu Öğrenci Birliği, Evde Karakter Eğitimi, Yetim Komisyonu, Bülbülzade Öğrenci Yurtları ve
  Ortadoğu Medya İletişim Merkezi de Hayır Çarşımızda stant açarak faaliyetlerini tanıtıyor.

  3-4-5 Haziran tarihlerinde Masal Park’ta yapacağımız Hayır Çarşısı ve Bahar Şenliklerimize ailenizle birlikte davetlisiniz.

 •  Bülbülzade Vakfı Teşkilat Toplantısı Yapıldı

  Bülbülzade Vakfı teşkilat toplantısı 30 Mayıs Pazartesi günü vakıf merkezinde yapıldı.

  Vakıf yönetimi tarafından düzenlenen teşkilat toplantısına; Bülbülzade Vakfı Başkanı Turgay Aldemir, yönetim kurulu üyeleri ve komisyon başkanları katıldı. 

  Toplantıda; faaliyet bilgilendirmeleri, Kermes ve Bahar Şenliği, Yaz Okulları, Ramazan İstişaresinin 2.si, Vakıf Yönetim Seçimi ve komisyon bilgilendirmeleri ile ilgili değerlendirmelerde bulunuldu. Vakfımız tarafından bu hafta gerçekleştirilecek Kermes ve Bahar Şenliği etkinliğiyle ilgili yapılan planlamalar konuşuldu.

   

 • Yunus Emre Enstitüsü’nde Sertifika Programı Düzenlendi

  El Bab bölgesinde eğitim faaliyetleri yürüten Yunus Emre Enstitüsü’nde eğitim gören öğrenciler için sertifika töreni düzenlendi. 18 Mayıs Çarşamba günü düzenlenen törene El Bab bölgesinden sorumlu Gaziantep Vali Yardımcısı Burak Akeller, Vakıf Başkanımız Turgay Aldemir, Yunus Emre Enstitüsü Suriye Genel Koordinatörü Fikret Çıtlak ile merkezde eğitim gören öğrenciler katıldı.

  Gerçekleştirilen törende Yunus Emre Enstitüsünde Türkçe başta olmak üzere eğitimini başarı ile tamamlayan öğrencilere sertifikaları taktim edildi.

   

Yorum yapın

(*) ile işaretlenmiş zorunlu alanların tümünü doldurduğunuzdan emin olun. HTML kodları kullanılamaz.

 Snow  Snow   

         Snow Snow          Snow