Bu sayfayı yazdır
Hayata Dokun Yetim Derneği İftar Organizasyonunda Yetim Aileler ile Buluştu

Hayata Dokun Yetim Derneği İftar Organizasyonunda Yetim Aileler ile Buluştu Öne Çıkarılmış

Hayata Dokun Yetim Derneği tarafından düzenlenen, yetim ailelerinin katıldığı iftar programı 14 Nisan günü Vakıf merkezimizde yer alan Davut Özgül Konferans salonunda yapıldı. Çocukların oyunlarıyla başlayan etkinlikte şarkı ve türkülerin söylenmesiyle de ile eğlenceli anlar yaşandı.
Gerçekleştirilen iftar organizasyonunda konuşan Hayata Dokun Yetim Derneği Başkanı Yunus Atilla Hamallar, “Etkinliğimize katılarak bizi onurlandıran tüm misafirlerimize yürek dolusu teşekkür ederim. Yüce Rabbim hepimizi birbirimize emanet etmiştir. Siz bize emanetsiniz biz size emanetiz. Bundan önce Bülbülzade vakfı çatısı altında yaptığımız birçok etkinlik ve organizasyonu Hayata Dokun Yetim Derneği olarak gerçekleştirmeye devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.
İftar programına katılan ailelerin de görüşünü belirttiği organizasyonda çocuklar tarafında gerçekleştirilen dualar ve konuşmalar büyük alkış topladı. Gerçekleştirilen sohbet ve hasbihal etkinliğinin ardından program son buldu. 

2.jpg 3.jpg 4.jpg

5.jpg 6.jpg 7.jpg

8.jpg 9.jpg


Ortam

Yazar Hakkında

bulbulzade.org

"Arzın imarını ve neslin ıslahı"nı kendisine ilke edinen vakfımız 1994 yılından beri Gaziantep'te faaliyetlerine devam etmektedir...

Benzer Ögeler